Restauracja - Karczma Sobieski

działamy w branży: 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy miejsce, które przyciąga swoim wystrojem i klimatem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową restaurację - „Karczmę Sobieski”.

Atutem lokalu są nie tylko gustownie zaprojektowane wnętrza, ale przede wszystkim wyśmienita i urozmaicona kuchnia. Starannie dobrana karta menu oraz wyborny smak dań przygotowywanych przez szefa kuchni sprawia, że obiad u nas zamienia się w niepowtarzalną ucztę podniebienia. Dla nas konsument jest niezmiernie ważny, dlatego też od momentu przekroczenia naszego progu, zawsze uśmiechnięta i sympatyczna obsługa powita każdego radośnie oraz pomoże w wyborze dania odpowiedniego do preferencji gościa.

W menu znaleźć można delikatne sałatki, aromatyczne zupy, dania z pieca, grilla lub patelni. Oprócz specjałów takich jak golonka w piwie podawana na kapuście zasmażanej; grillowany stek z karczku w aromatycznych ziołach; tradycyjny żurek na wędzonym boczku i białej kiełbasie podawany w chlebie, czy ręcznie lepione pierogi, mogą Państwo skosztować dania z kuchni włoskiej – pizzę oraz wiele innych przepysznycyh potraw.

  • polecam
    50%
  • nie polecam
    50%
Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać firmy.