Kaczmarski Inkasso

działamy w branży: 

Kaczmarski Inkasso jest ekspertem z zakresu kompleksowej obsługi wierzytelności. Od 1992 roku wykorzystujemy skuteczne i sprawdzone rozwiązania w procesie odzyskiwania należności.

Nadrzędnym celem naszych działań jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań z zakresu ochrony transakcji handlowych oraz zagwarantowanie wysokiego standardu usług zarządzania wierzytelnościami.

Naszymi klientami są firmy ze wszystkich sektorów gospodarki, będące liderami w swojej branży. Dbałość o dobre imię każdego klienta jest dla nas najważniejsza.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. Połączenie kompleksowych działań windykacyjnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta, z możliwością dopisania dłużnika do rejestru, usprawnia proces odzyskiwania należności i podnosi efektywność prowadzonych działań.

W październiku 2012 r. otrzymaliśmy nagrodę Gazety Finansowej „Turbiny Polskiej Gospodarki” w kategorii Najlepsze produkty dla MSP z segmentu Windykacja, co dowodzi, że jesteśmy zaufanym i skutecznym partnerem w biznesie.

  • polecam
    50%
  • nie polecam
    50%
Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać firmy.